fbpx
TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA*

Dr. Derman
Hayvan Beslemeyi Tamamlar
(Completes Animal Nutrition)

Dr. Derman markası, Çanakkale’nin Biga ilçesinde 1994 yılından beri yem sektöründe faaliyet gösteren Manav Yem A.Ş.’nin tecrübesi ve bilimsel bakış açısıyla 2013 yılında doğmuştur. İlk ürünler 2013 yılında hayvancılık işletmeleriyle buluşmuş, artan talepler doğrultusunda 2022 yılında Dr. Derman İlaç ve Yem Katkıları San. Tic. A.Ş. ünvanıyla şirketleşerek kendi üretim tesisini kurmuştur.

Ürün Kullanıcılarının Tecrübeleri:

Dr. Derman, ürünlerini kullanan üreticileri ziyaret ederek tecrübelerini videolara dönüştürmüştür. Bu üreticilerin tecrübelerini içeren videoları diğer üreticilerle paylaşabilmek amacıyla 2019 yılında “Mutlu Hayvanlarınız İçin” isimli sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başlamıştır. Bu videolar Youtube, Instagram, Facebook ve TikTok platformlarında da izlenebilmektedir.

Geniş Pazarlama Ağı:

Daha pratik ve yaygın pazarlama amacıyla 2019 yılında “yemsiparis.com” e-ticaret sitesi kurulmuştur. Ürünlerimiz, e-ticaret sitesi ve pazar yerleri üzerinden kargo firmaları, ambar nakliye veya özel nakliye aracılığıyla Türkiye’nin her yerine ulaştırılmaktadır. Müşteri memnuniyeti amacıyla 1 torba (20 kg) ürün dahi kargo ile gönderilmektedir.

Ürün ve Hizmetler:

Dr. Derman, kaba yem ve tahıllarını üreten veya sezonda uygun fiyata temin edebilen tüm işletmelere premiks ve diğer yem katkı maddelerini içeren konsantre protein yemleri yanında ücretsiz teknik desteği bir arada sunmaktadır. Bu sayede hayvancılık işletmelerinde hem verimliliği hem de kârlılığı artırmaktadır.

Ücretsiz Teknik Destek:

Ürün almak isteyen veya kullanan tüm üreticilere, hayvan besleme uzmanı veteriner hekimler ve zooteknistler tarafından ücretsiz teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Müşteri Hizmetleri:

Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi 0286 316 71 66 numaralı telefondan, 0541 481 98 94 WhatsApp hattından ve sosyal medya hesaplarından 7 gün/16 saat; 08:30 – 00:30 saatleri arasında ücretsiz hizmet vermektedir.

Dr. Derman Logo Betimlemesi

Puzzle

  • Genetik Faktörler,
  • Kaba ve Kesif Yemler,
  • Yaşam ve Bakım Koşulları,
  • Vitaminler – Mineraller ile Diğer Yem Katkıları

Puzzle (Hayvan Besleme)’ın tamamlanması için Dr. Derman ürünlerini tercih edin!

Logodaki kırmızı renkli ve diğerlerinden faklı duran “a” harfi “farklılığı”, “dinamizmi” ve “yüksek kaliteyi” sembolize eder!

Logodaki Mavi Renk

Verimlilik, doğruluk, samimiyet, inovasyon

Completes Animal Nutrition

Hayvan Beslemeyi Tamamlar

Shopping cart

0
image/svg+xml

Sepette ürün yok.

Continue Shopping

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım
Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var
Dr. Derman Müşteri Yöneticisi
Merhaba 👋
sorularınız için buradayım!