Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks

“Koyun ve Koçlara Özel Üretilen Kaliteli Protein ve Premiks Kaynağı”

Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks, koyunların koç katımı (flashing) döneminde üreme performansını (ikiz veya çoğuz gebelik), geç gebelik-doğum döneminde yavru ve meme gelişimi ile kuzu doğum ağırlığı ve yaşama gücünü ve erken laktasyon döneminde kolostrum ve süt verimi ile kalitesini artırmak amacıyla formüle edilen kaliteli bir protein ve premiks kaynağıdır.

Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks, koç katımı (flashing) döneminde koçların sperm kalitesi ve miktarı ile aşım performansını artırmak amacıyla formüle edilen kaliteli bir protein ve premiks kaynağıdır.

Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiksin Faydaları

pastedGraphic.png Metabolik etkinliği artırmak amacıyla kaliteli bitkisel proteinlerden üretilir. Buna karşın protein yapısında olmayan azotlu maddeler (NPN; üre, amonyum sülfat) içermez.
pastedGraphic.png Zengin vitamin ve mineral içeriği sayesinde koyunlarda yumurta sayısı ve kalitesi ile koçlarda sperm miktar ve kalitesini artırarak döllenme oranı ile ikiz veya çoğuz gebelik oranlarını artırır.
pastedGraphic.png Oksidatif stresi önleyen zengin E vitamini ve selenyum içeriği sayesinde koyunlarda görülen kızgınlık ve döl tutma problemlerinin azaltılmasında etkin rol oynar.
pastedGraphic.png İçerdiğindeki zengin E vitamini ve selenyum sayesinde koçlarda aşım döneminde artan oksidatif stresi azaltarak üreme performansını artırır.
pastedGraphic.png Zengin vitamin ve mineral içeriği sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir, değişik enfeksiyonlara karşı daha etkin koruma sağlar.
pastedGraphic.png Bileşimindeki organik asitler ve prebiyotik (mannan oligosakkarit) sayesinde bağırsak mikroflorasını düzenler, hayvanların bağışıklığını ve sağlığının korunmasına katkı sağlar.
pastedGraphic.png Yüksek E vitamini ve selenyum içeriği sayesinde koyunlarda ve koçlarda sıcaklık stresinin olumsuz etkilerinin azaltılmasında etkin rol oynar.
pastedGraphic.png İçeriğindeki biyotin ve çinko içeriği sayesinde sağlık, üreme ve verim potansiyelini olumsuz şekilde etkileyen ayak problemlerini (laminitis) önler.
pastedGraphic.png Zengin canlı maya içeriği sayesinde koyunlarda ve koçlarda sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltılmanda etkin rol oynar.
pastedGraphic.png Zengin canlı maya içeriği sayesinde rumen sağlığını iyileştirerek sindirim etkinliğini artırır buna karşın laktik asidoz riskini azaltır.
pastedGraphic.png İçerdiğindeki toksin bağlayıcılar, yemlerin üretim ve depolanmasındaki hatalardan kaynaklanan toksinleri bağlayarak koyun ve koçların sağlık, üreme ve verim performansını korur.

Günlük Kullanım Dozu ve Şekli
pastedGraphic_1.png Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks, koyun başına iki eşit porsiyon (sabah 50 gram akşam 50 gram) olmak üzere günlük toplam 100 gram olacak şekilde rasyona ilave edilir.
pastedGraphic_1.png Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks, koç başına iki eşit porsiyon (sabah 100 gram akşam 100 gram) olmak üzere günlük toplam 200 gram olacak şekilde rasyona ilave edilir.
pastedGraphic_1.png Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks bir yem katkı maddesidir, ilaç olarak kullanılmaz.

Ambalaj Bilgisi:
Dr. Derman Koyun-Koç ProPremiks 20 kg’lık kraft torbalarda satılmaktadır.

Vitaminler
pastedGraphic_2.png Vitamin A, E672
pastedGraphic_2.png Vitamin D3, E671
pastedGraphic_2.png Vitamin E, Alfa Tokoferil Asetat
pastedGraphic_2.png Biotin, D-Biotin

İz Elementler
pastedGraphic_2.png Çinko, Çinko Sülfat Monohidrat
pastedGraphic_2.png Demir, Demir Sülfat Monohidrat
pastedGraphic_2.png Mangan, Mangan Sülfat Monohidrat
pastedGraphic_2.png Bakır, Bakır Sülfat Pentahidrat
pastedGraphic_2.png İyot, Kalsiyum Iyodat Anhidre
pastedGraphic_2.png Kobalt, Kobalt Sülfat Monohidrat
pastedGraphic_2.png Selenyum, Sodyum Selenit

Bağırsak Flora Düzenleyicileri
pastedGraphic_2.png Saccharomyces cerevisiae (Canlı Maya) CBS 493.94
pastedGraphic_2.png İnaktif Maya (Inactivated Yeast)
pastedGraphic_2.png MOS Mannan Oligosakkarit
pastedGraphic_2.png Benzoik Asit
pastedGraphic_2.png Kalsiyum Propiyonat

Toksin Bağlayıcılar ve Yardımcı Bileşenler
pastedGraphic_2.png Sodyum Kalsiyum Alüminosilikat (HSCAS)
pastedGraphic_2.png Bentonit (Montmorillonit %80)

Ürün Videoları

Videoyu oynat